Mūsų tikslas – kad kiekvienas save pažintu dar labiau
Dr. Tanya Petrossian, pasaulinė epigenetikos lyderė, turinti biochemijos ir molekulinės biologijos daktaro laipsnį. Dr. Petrossian atliko novatorišką metiltransferazomos atradimą, dėl kurio Nacionaliniai sveikatos institutai paskyrė ją atstovauti Jungtinėms Valstijoms 2010 m. Nobelio premijos laureatų susitikime.
Ji taip pat pirmauja kuriant pirmąjį nehormoninį vaistą, skirtą gydyti endometriozę, kuri įvardijama kaip pagrindinė moterų nevaisingumo reprodukciniais metais priežastimi.
Chrisas yra patyręs treneris, tyrėjas ir terapeutas. Šiuo metu jis savo laiką skiria darbui Nacionalinės sveikatos tarnyboje (NHS) ir komercinių sveikatos tyrimų srityje.
Jis yra baigęs Myerscough koledžą, Edge Hill universitetą ir Karalienės Margaret universitetą, įgijęs mokslinius laipsnius sporto terapijos, vizualizavimo medicinos tikslais ir specifinės sporto mitybos srityse. Jis dirbo su keliomis profesionaliomis futbolo komandomis, dirbo įmonių gerovės užtikrinimo srityje su „Nestle“ 3 skirtingose ligoninėse ir sukūrė daugybę sveikatos prognozavimo algoritmų.
Christopheris mano, kad genetikos mokslas gali padėti pagerinti sportininkų rezultatus, informuoti žmones apie galimas sveikatos grėsmes dar iki joms pasireiškiant.
Jamesas yra buvęs profesionalus regbio žaidėjas, atstovavęs „Harlequins“ ir Anglijos mokykloms, pastaruosius 20 metų praleidęs dirbdamas sporto ir sporto mitybos specialistu, įgijęs išsilavinimą Šv. Marijos universitete Twickenham Londone. Jis reguliariai rašo straipsnius apie mitybą įvairomis sveikatos ir fizinės gerovės temomis.
Jamesas susidomėjo genetika po to, kai 2 jaunesni jo pusbroliai mirė nuo cistinės fibrozės 2010 m. Tada 2015 metais įgijo nutrigenomikos mokslinį laipsnį La Trobe universitete. Šiuo metu jis yra sukaupęs daug patirties ir žinių apie tai, kaip mūsų genai veikia priklausomai nuo maisto, kurį valgome, fizinės veiklos, gyvenimo būdo ir aplinkos.
Dr. Richardas Siowas yra Senėjimo tyrimų direktorius Londono Kingo koledže (KCL) ir turi KCL mitybos ir daktaro laipsnį širdies ir kraujagyslių medicinos srityje. Prieš grįždamas į KCL kaip grupės vadovas, jis buvo Kembridžo universiteto Klinikinės medicinos mokyklos doktorantas.
Anksčiau jis buvo KCL Gyvybės mokslų ir medicinos fakulteto prodekanas (tarptautinis) ir yra Karališkosios biologijos draugijos narys. Taip pat jis kurį laiką dirbo strateginės mokslo grupės patarėju ir prisidėjo prie „Unilever“ biomokslų inovacijų centro įkūrimo KCL.
Jo tyrimų veikla sutelkta į nutrigenomikos poveikį ilgaamžiškumui ir senėjimo mechanizmams. Jis yra publikavęs straipsnių žinomiausiuose biomedicinos žurnaluose ir yra International Society on Aging and Disease vadovas UK.
Jis yra žurnalų „Frontiers in Genetics“ ir „Frontiers in Nutrition“ redaktorius ir Jungtinės Karalystės visų partijų parlamentinės grupės ir žurnalo „The Lancet Healthy Longevity“ patariamosios tarybos ilgaamžiškumo klausimais narys.
I.k. 306708450
Laisvės al. 82,
LT - 44250 Kaunas
+370 612 16161
Darbo dienomis 9:00-18:00
info@muhdo.lt